Strona Główna2023-11-02T09:14:53+01:00

Fundacja wspiera psychoterapeutyczną rehabilitację dzieci i młodych dorosłych w trakcie i po leczeniu onkologicznym. Jej głównym celem jest organizowanie i prowadzenie, samodzielnie lub we współpracy z podobnymi organizacjami polskimi i zagranicznymi, terapii i rehabilitacji dzieci i młodzieży dotkniętych chorobami nowotworowymi i ich następstwami poprzez stosowanie metod oddziaływania wychowawczego i psychologicznego, indywidualnie, a zwłaszcza w grupach uczestniczących w zajęciach terapeutyczno-rehabilitacyjnych poza zakładami pomocy medycznej, które ułatwiają powrót lub włączenie się osób dotkniętych chorobą do normalnego życia. Dodatkowo fundacja kładzie nacisk na wzmocnienie fizyczne i psychiczne osób chorujących, aby zwiększyć możliwości przezwyciężenia choroby, jak również niwelować jej następstwa poprzez przywracanie właściwych dla wieku pacjentów wzorców zachowań i odbudowy struktury fizyczno-psychicznej, które zostały zaburzone przebiegiem choroby bądź jej leczenia.

Aktualności
ikona Fundacja Pani Ani, Fundacja onkologiczna, Fundacja dla dzieci chorych onkologicznie

Pomagamy, działamy, kochamy, żyjemy!

To właśnie Ty możesz pomóc.

Działanie

Młodzi to nasza przyszłość . Dajmy im szansę zdrowego rozwoju

Pomoc

Naszą misją jest wsparcie młodych osób w procesie zmian w ich życiu spowodowanych leczeniem onkologicznym.

Wydarzenia

Organizujemy zajęcia terapeutyczno-rehabilitacyjne poza zakładami pomocy medycznej.

1% – To życie

Nie pozostawajmy obojętni wobec cierpienia dzieci. Stwórzmy wspólnie lepsze warunki dla ich szybszego powrotu do normalności.

Aktualności

Zobacz wszystkie wpisy

Chcesz wiedzieć więcej?

Staramy się na bieżąco Was o wszystkim informować ale, nie zawsze udaje się nam wszystkie nasze działania zamieścić na stronie www, dlatego zapraszamy na nasz fanpage.

FPA – Fanpage
Kontakt

Ta strona korzysta z ciasteczek, chcesz wiedzieć więcej? Zobacz politykę prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Rozumiem