Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

Topolowa 9 lok. 12a, 31-506 Kraków, Polska.

Każdy najmniejszy datek, pozwala dalej nam pomagać. Liczy się każdy grosz.

Jednorazowa dotacja

IBAN: 76 1910 1048 2005 7082 1121 0001

ikona Fundacja Pani Ani, Fundacja onkologiczna, Fundacja dla dzieci chorych onkologicznie
Fundacja Pomagam Ania Buchacz Fundacja Pani Ani

Serdeczne dziekuje w imieniu wszystkich naszych podopiecznych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Staramy się na bieżąco Was o wszystkim informować ale, nie zawsze udaje się nam wszystkie nasze działania zamieścić na stronie www, dlatego zapraszamy na nasz fanpage.

FPA – Fanpage
Kontakt

Fundacja wspiera psychoterapeutyczną rehabilitację dzieci chorych onkologicznie. Jej głównym celem jest organizowanie i prowadzenie, samodzielnie lub we współpracy z podobnymi organizacjami polskimi i zagranicznymi, terapii i rehabilitacji dzieci i młodzieży dotkniętych chorobami nowotworowymi i ich następstwami poprzez stosowanie metod oddziaływania wychowawczego i psychologicznego, indywidualnie a zwłaszcza w grupach uczestniczących w zajęciach terapeutyczno-rehabilitacyjnych poza zakładami pomocy medycznej, które ułatwiają powrót lub włączenie się osób dotkniętych chorobą do normalnego życia. Dodatkowo fundacja kładzie nacisk na wzmocnienie fizyczne i psychiczne ofiar choroby aby uskutecznić możliwości przezwyciężenia choroby jak również niwelować jej następstwa poprzez przywracanie właściwych dla wieku pacjentów wzorców zachowań i odbudowy struktury fizyczno-psychicznej, które zostały zaburzone przebiegiem choroby bądź jej leczenia.